Usługi

Nasza przychodnia "NicpońVet" powstała z pasji do zwierząt. W przyjaznej atmosferze staramy się zapewnić Państwa podopiecznym fachową pomoc, zawsze stawiając dobro naszych pacjentów na pierwszym miejscu. Aby osiągnąć nasz cel stale się rozwijamy poprzez pogłębianie naszej wiedzy oraz inwestycje w sprzęt medyczny i aparaturę diagnostyczną. Współpracujemy z lekarzami z całej Polski oraz Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu.

Interna

Zajmujemy się zarówno profilaktyką jak i diagnostyką oraz leczeniem chorób przewodu pokarmowego, moczowego, rozrodczego. Na miejscu wykonujemy badanie cytologiczne co pozwala nam diagnozować choroby skóry i uszu. Wykonujemy także badania krwi oraz moczu, współpracując z laboratoriami takimi jak wetlab, labvet.

Chirurgia miękka i twarda

Przychodnia weterynaryjna "NicponVet" oferuje Państwu szeroki zakres zabiegów chirurgicznych.

Dysponujemy profesjonalna salą operacyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt , tak by wykonywane przez nas operacje były bezpieczniejsze dla Państwa pupili. Zajmujemy się zarówno chirurgia miękką (kastracja , sterylizacja itp) , jak i chirurgią kostną (rekonstrukcja więzadła krzyżowego , zabiegi neurologiczne, osteosynteza, chirurgiczne leczenie dysplazji itp.). Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez dr n. wet., specjalistę chirurgii weterynaryjnej.

Zdjęcia RTG , badanie USG

Nasza przychodnia zaopatrzona jest w najnowszy sprzęt do cyfrowej radiografii. Wykonane zdjęcia otrzymują Państwo w tym samym dniu nagrane na płycie CD.Konsultacje USG odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty .

Medycyna regeneracyjna

Od ponad 7 lat zajmujemy się leczeniem artrozy u psów . Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się terapii osteoartrozy stawu biodrowego z wykorzystaniem komórek macierzystych. Dzięki ich zastosowaniu nasi podopieczni nie muszą być poddawani dożywotniemu leczeniu z użyciem leków przeciwzapalnych i cieszą się nadal życiem pozbawionym bólu i dyskomfortu.

Obecnie wykorzystujemy także  terapię komórkami macierzystymi  z bardzo dobrym skutkiem w takich jednostkach chorobowych jak przewlekła niewydolność nerek czy cukrzyca .

Pozostałe usługi

  • Czipowanie zwierząt,
  • wydawanie paszportów,
  • Porady dietetyczne.

Zapraszamy:
pn. - pt.: od 9 do 21
sobota: od 10 do 15
niedziela: od 10 do 12

Telefon:
601 927 633

Email:
info@nicponvet.pl

Wrocław Zakrzów,
ul. Wilanowska 25
(obok Biedronki)