O nas

Ety­ka sza­cun­ku dla życia na­kazu­je nam wszys­tkim poszu­kiwać spo­sob­ności, by za ty­le zła, wyrządzo­nego zwierzętom przez ludzi, pośpie­szyć im z jakąkol­wiek pomocą. - Albert Schweitzer

U nas przyjmują :

Lekarz weterynarii specjalista chorób psów i kotów Ewa Nicpoń

Absolwentka UWM w Olsztynie z 2006r. Do lipca 2011 r pracownik w jednej z Warszawskich klinik, w 2012 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu "Chorób psów i kotów " na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Główne zainteresowania nefrologia i endokrynologia .

Lekarz weterynarii dr hab. Jakub Nicpoń profesor nadzwyczajny , specjalista chirurg

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, tytuł doktora nauk weterynaryjnych obronił w 2003, w 2005 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii, obecnie na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Katedrze i Klinice Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zajmuje się w naszej przychodni zarówno chirurgią miękką , twardą oraz medycyną regeneracyjną. 

 Lekarze konsultujący:

Lekarz weterynarii dr n. wet. Maciej Grzegory , specjalista  chorób psów i kotów

Ordynator w Przychodni Weterynaryjnej Katedry Chorób Wewnętrznych Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Tytuł doktora nauk weterynaryjnych obronił w 2014 roku. Studia specjalizacyjne ukończone w 2016 roku. Zajmuję się u nas szeroko pojętą interną a jego zamiłowaniem jest gastroenterologia .

Lekarz weterynarii Katarzyna Kreli-Sempek

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Stażystka kilku Wrocławskich całodobowych klinik , pracownik jednej z lecznic w Opolu . Pasjonatka dermatologii . Ukończone liczne kursy dermatologiczne w tym kurs u dr. Karaś - Tęczy  . Cytologia , trichogram czy zeskrobina nie jest jej obce ;-) Zajmuję się u nas chorobami wewnętrznymi ale w szczególności czeka na przypadki dermatologiczne i endokrynologiczne .

Nasz gabinet

Zapraszamy:
pn. - pt.: od 9 do 21
sobota: od 10 do 15
niedziela: od 10 do 12

Telefon:
601 927 633

Email:
info@nicponvet.pl

Wrocław Zakrzów,
ul. Wilanowska 25
(obok Biedronki)